top of page
Schneider Foxboro Eckardt Pozisyoner ve Aksesuarlar

Foxboro Eckardt akıllı pozisyonerler rotary yada lineer çalışan kontrol vanlarına kolayca montajı yapılarak kapalı çevrim oransal kontrol yapma imkanı sağlıyan ekipmanlardır. Her tip aktüatöre kolayca takılıp sağlıklı bir geri besleme alınabilecek şekilde tasarlanmıştır. 

Özellikler

Foxboro Eckardt pozisyonerler Dünya genelinde çok farklı sektörlerde ve çook farklı uygulamalarda kullanılmaktadırlar. 1961 yılından beri bir milyonun üzerinde satılan Foxboro Eckardt pozisyonerler çok geniş bir sertifikasyon ağına sahiptir.
ATEX, FM, CSA, INMETRO, EAC yada NEPSI a göre üretilen Foxboro Eckardt Pozisyonerler HART, FF H1, Profibus PA gibi farklı iletişim prtokollerinin yanısıra SIL3 ve ESD  sertifikasyonları ile saha emniyeti de sağlamaktadırlar.

Schneider Foxboro Eckardt Genel Kataloğu

Eckardt Smart Pozisyoner
VP_63514_CPM16030_web.JPG

SCHNEIDER ECKARDT AKILLI POZİSYONER

ECKARDT SRD 960

Smart Pozisyoner pazarındaki en ileri pozisyonerler arasında yer alan ECKARDT SRD 960 pozisyoner sahip  olduğunu üstün yetenekler ile özellikle rafineri ve petrokimya uygulamalarında tercih edilmektedir

991.JPG

SCHNEIDER ECKARDT AKILLI POZİSYONER

ECKARDT  SRD 991

Foxboro Eckardt'ın ilk nesil smart pozisyoneri  olan SRD 991 için pazarda kullanılmmamış ve test edilmemiş nokta kalmamıştır. birçok özelliği barıdıran SRD 991 halen en çok tercih edilen pozisyonerler arasınadır.

990.JPG

SCHNEIDER ECKARDT ELEKTROPNÖMATİK POZİSYONER

ECKARDT  SRI 990

Analog pozisyonerler içinde basit ve emre amadeliği ile ön planda olan SRI 990 Foxboro Eckardt'ın en fazla tercih edilen ürünlerindendir. 

IP26.JPG

SCHNEIDER ECKARDT IP ÇEVİRİCİ

ECKARDT IP 26

Akımı basınca çeviren Eckardt IP 26 çevirici ile basit uygulamalar artık rahatça ve güvenle kontrol edilmektedir

998.JPG

SCHNEIDER ECKARDT AKILLI POZİSYONER

ECKARDT SRD 998

Foxboro Eckardt'ın yeni nesil Smart Pozisyoneri olan SRD 998 in en temel  özelliği robust yapısının yanısıra devreye alma sırasında ve diagnostik noktasındaki kullanıcı dostu  yapısıdır. 

986.JPG

SCHNEIDER ECKARDT ELEKTROPNÖMATİK POZİSYONER

ECKARDT  SRI 986

Eckardt SRI 986 tam bir efsane pozisyonerdir. En zorlu şartlar da bile rahatlıkla çalışan SRI 986 Eckardt'ın bugüne kadar en fazla sattığı pozisyonerdir.

981.JPG

SCHNEIDER ECKARDT PNÖMATİK POZİSYONER

ECKARDT  SRP 981

Pnömatik - Pnömatik kontrolde tartışmasız bir üsntüğü olan Eckardt SRP 981 pozisyoner  uzun çalışma performansı ile ön plandadır

Ekran görüntüsü 2021-01-02 194251.jpg

SCHNEIDER ECKARDT REGÜLATÖR

ECKARDT FRS 02

FRS 02 Eckardt Regülatör ile hassas , uzun ömürlü ve kolay bir şekilde enstruman hava basıncı regüle edilebilir.

bottom of page